НАЙ-ДОБРИТЕ НА ОБЩИНСКИЯ КОЛЕДАРСКИ ПРАЗНИК-КОНКУРС 2019

Вижте класирането:

НАЧАЛЕН ЕТАП

Обредни групи:

      I. СУ „Христо Ботев” гр. Айтос

      II. ОУ „Христо Ботев” с. Мъглен

     III. СУ „Н. Йо. Вапцаров” гр. Айтос

    ІІІ. ОУ „ Св. Св. „Кирил и Методий” с. Карагеоргиево

 

Певчески групи:

  1. ОУ „Атанас Манчев” гр. Айтос
  2. ОУ „Христо Ботев” с. Пирне

ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП

Обредни групи:

  1. ОУ „Христо Ботев” с. Пирне
  2. ОУ „Атанас Манчев” гр. Айтос

       2. ОУ „ Христо Ботев” с. Мъглен

 

Певчески групи:

  1. ОУ „Светлина” с. Тополица
  2. ОУ „Христо БОтев” с. Пирне
  3. СУ „Христо Ботев” гр. Айтос

 

 

ГОРЕН КУРС

Певчески групи:

  1. ПГСС „Златна нива” гр. Айтос

       1. НЧ  „Васил Левски 1869” гр. Айтос

 

 

 

ОБРЕДЕН ХЛЯБ

I място

Аслъ Хасанова Алиева – СУ ‘Христо Ботев” гр Айтос – 2г клас

 Нора Красимирова Енчева -  СУ „Христо Ботев” гр. Айтос - 3а клас

Стела Деянова Христова – СУ „Христо Ботев” гр. Айтос – 3в клас

Павел Атанасов Унаров – УО „Христо Ботев” ц. Пирне – 6 клас

Умут Рамадан Бешем – ОУ „Христо Ботев” с. Мъглен – 4 клас

Начо Стоянов Русев – ПГСС „Златна нива” гр. Айтос – 9б клас

II място

Иванина Апостолова Казакова – СУ „Христо Ботев” гр. Айтос – 4а клас

Даниела Николаева Петрова – ОУ „Христо Ботев” с. Пирне – 4 клас

Силвия Деянова Божкова – ОУ „Хросто Ботев” с.Пирне – 5 клас

III място

Бурчин Али Аптула- ОУ „Христо Ботев” с. Пирне – 5клас

Айсун Бахри Йълмаз – ОУ „Христо Ботев” с. Пирне – 5 клас

Руя Рейхан Рахим – ОУ” Св. Св. Кирил и Методий” с. Карагеоргиево – 2клас

Ученици от 7 клас – ОУ „Светлина” с. Тополица

АВТЕНТИЧНА СУРВАЧКА

I място

Галина Дамянова Костадинова – СУ „Христо Ботев” гр. Айтос – 3д клас

Димитър Георгиев Димитров – СУ „Христо Ботев” гр. Айтос – 4а клас

Анелия Красимирова Тодорова – ОУ „Христо Ботев” с. Пирне – 6 клас

Първа група занималня при ОУ „Христо Ботев” с. Мъглен

Ученици от 4 клас – ОУ „Светлина” с. Тополиа

Нурай Метин Мустафа – ПГСС „Златна нива” гр. Айтос – 10в клас

II място

Симона Здравкова Запрянова – СУ „Христо Ботев” гр. Айтос – 3в клас

ІII място

Рая Димитрова Димитрова – СУ „Христо Ботев” гр. Айтос – 4б клас

Ейми Султан Тахирова – ОУ „Христо Ботев” с. Пирне – 5 клас

 Стоян Янакиев - ДГ „Славейче” – група  „Мечо пух”

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

Снимки